poslechněte si cd dávno vím svý
koncerty 2020

Helena Vondráčková | Oficiální internetové stránky

Lyric video Černé labutě

22. února 2017

Vydavatelství uvolnilo první lyric video z nového alba Dávno vím svý.

Podívejte se také, co Helena řekla o novém albu Dávno vím svý a jaká má doporučení fanouškům k poslechu.

Netrpělivě očekávaná albová novinka Heleny Vondráčkové vychází už tento pátek, 24. února. Kolekce deseti písní dostala název Dávno vím svý a sama zpěvačka ji charakterizuje jako moderní pop šanson. Písně díky svojí náročnosti zpěvačce zcela umožnily ukázat její pěvecké kvality.

„Repertoár pro mě byla výzva. Jsou to totiž náročnější písně jak textově, tak hudebně. Musela jsem si také zvykat na jiný způsob natáčení, ale velmi mě bavilo, protože jsme šli opravdu do hloubky duše té které písničky,“ vysvětluje Helena.

Helena Vondráčková natočila svoji uměleckou a osobní výpověď. Pomáhal jí v tom nový tým lidí. Největší díl práce odvedli Jan Dvořák (Petr Muk, Jerusalem, Všichni svatí ad.) a Armin Effenberger (Oceán, Cartonage ad.), a to jako autoři i jako producenti alba. Mezi tvůrci se dále objevuje jméno jazzového virtuóza Mateje Benka (Planety, Ondřej Ruml zpívá Ježka, Voskovce a Wericha, Matej Benko Quintet ad.), svoji první píseň pro zpěvačku napsala dvojice Ondřej Soukup – Gabriela Osvaldová a seznam uzavírají autoři titulové skladby, Ondřej Gregor Brzobohatý a Václav Kopta.

CD můžete koupit již nyní v eshopu Heleny na Brandsmarket.cz.

zdroj: www.parlophone.cz/katalog/alba/HELENA_13608.html

Související odkazy: