novinka 5cd DIAMANTOVÁ KOLEKCE
koncerty 2017

aktuálně

Německo, Annaberg-Buchholz

Helena hostem na 1. festivalu pohádek

Bratislava, TV Markíza

Vystoupení na dni otevřených dveří

Polsko, Czechowice-Dziedzice

Koncert

Rudná

Tenisový turnaj

Opava, Víceúčelová hala

Koncert

Kolín, Městský společenský dům Kolín

Koncert

MDR, Leipzig, Německo

TV natáčení

Meziboří (u Litvínova)

Čestný výkop na fotbalovém utkání Amfory

Královna slavila na Karlštejně

28.06.2017

Klenotnici českých králů, hrad kam podle pověsti nesměla vstoupit žena, si v sobotu 24. června podmanila královna české popmusic a mezinárodně nejúspěšnější česká zpěvačka Helena Vondráčková.

Viděli jste záznam koncertu Já půjdu dál z Brna?

26.06.2017

Oslavy letošního životního jubilea Heleny začaly v dubnu v brněnském Boby centru. Záznam koncertu odvysílala v sobotu 24. června Česká televize. Podívat se na něj můžete v iVysílání.

Helena představila Diamantovou kolekci a pak se podepisovala a ...

22.06.2017

... fotila a podepisovala a fotila a zase podepisovala. Zástup příznivců a fanoušků se zdál nekonečný. A to je dobře. Všichni, kdo se na tvorbě 5CD podíleli, měli radost, že je o něj velký zájem.

Diamantová kolekce Heleny Vondráčkové

05.06.2017

DIAMANTOVÁ KOLEKCE je dosud nejrozsáhlejším výběrem písní interpretky, jejíž nezaměnitelný hlas provází v této zemi několik generací. Soubor 5CD vydává Supraphon u příležitosti jejího životního jubilea a tímto mapuje její dlouhou a neobyčejnou kariéru.

5CD vychází v pátek 16. června 2017.

Helena na Frekvenci 1 u Boba & Bobáka

17.05.2017

Helena zazpívala exkluzivně pro Frekvenci 1 nový hit z alba Dávno vím svý. Navíc přihodila jednu pecku Ewy Farné. Poslechněte si záznam rozhovoru s Bobem & Bobákem.

Helena dabovala nový animák Příšerky pod hladinou

27.04.2017

Chobotnice Norma je další kreslenou postavičkou, které se dostalo cti, promlouvat hlasem Heleny Vondráčkové. Španělský animák Příšerky pod hladinou (Deep) patří do produkce tvůrců úspěšné trilogie Madagaskar a do českých kin bude uveden 18. května 2017.

Velkolepé zahájení oslav v Brně

18.04.2017

Ve čtvrtek 13. dubna 2017 se v brněnském Boby Centru sešli hosté, aby si zazpívali a zatančili společně s vyjímečnou zpěvačkou a letošní jubilantkou Helenou Vondráčkovou. Ta si do výroční narozeninové show, kterou natáčela Česká televize v režii Petra Soukupa, pozvala ...

Nové CD je pokřtěné

28.02.2017

Přečtěte si, co o křtu napsala Helena na svůj FB profil a jaké pracovní plány má na tento rok. Dozvíte se také, kdo nové CD pokřtil. Ještě před samotným ceremoniálem došlo na prezentaci nového eshopu, kde seženete nejen Helenina cédéčka, ale i zbrusu novou kolekci triček, tašek a dokonce i speciální edici vín.

Jablko (Slovenka roka 2017)

Pozvánka na koncert v Bratislavě

Černé labutě (Official Lyric Video)

Letní Mamma Mia! v Divadle Hybernia

Diamantová kolekce (teaser)

Helena dabuje Příšerky pod hladinou

Další videa najdete na YouTube

fanzone

Podpis od Heleny

Ofrankovanou obálku se zpáteční adresou zašlete na adresu:
Agentura MM Praha s.r.o., Sportovní 122, 25203 Řitka

Pro zájemce ze zahraničí platí stejná pravidla, jen do obálky se zpáteční adresou vložte místo poštovní známky minci v hodnotě 2 €.